Dobór soczewek kontaktowych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Chcesz wypróbować wygodniejsze (niż okulary) rozwiązanie zapewniające ostre i dobre widzenie? Uważasz, że w niektórych sytuacjach okulary bywają mało praktyczne? Soczewki kontaktowe to prosty sposób na zmianę zarówno Twojego spojrzenia na świat, jak i tego, w jaki sposób świat postrzega Ciebie.

Soczewki kontaktowe zapewniają komfortową i wygodną korekcje wady wzroku. Co więcej są proste i łatwe w użyciu, praktycznie każdy może je nosić. Dzięki nim masz możliwość wyraźnego widzenia bez ograniczeń – możesz cieszyć się życiem dokładnie tak jak masz na to ochotę.

Nigdy nie kupuj soczewek, bez konsultacji ze specjalistą!

W naszym salonie soczewki dobieramy profesjonalnie, tylko po przeprowadzeniu właściwego badania.

W skład badania wykonywanego w celu dopasowania soczewek kontaktowych wchodzą:

  • sprawdzenie ostrości wzroku
  • ustalenie dokładnej refrakcji oka
  • pomiar krzywizny rogówki
  • sprawdzenie przedniego odcinka oka
  • ocena wydzielania łez
  • topografia rogówki (jeżeli jest wskazanie)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Po przeprowadzeniu takiego badania i zebraniu wszelkich niezbędnych informacji optometrysta- kontaktolog zaproponuje konkretne soczewki kontaktowe najlepiej pasujące do Twoich indywidualnych potrzeb. Specjalista zakłada wybrane soczewki na oczy i sprawdza jak się układają. W niektórych przypadkach konieczne może być zamówienie u producenta soczewek kontaktowych o specyficznych parametrach dopasowanych do potrzeb konkretnej osoby. Podczas takiej wizyty zostaniesz nauczony zakładania i zdejmowania soczewek oraz dowiesz się wszystkiego w temacie ich pielęgnacji. Po dopasowaniu zalecana jest konsultacja kontrolna, po około dwóch tygodniach od pierwszej aplikacji. Specjalista sprawdzi stopień tolerancji oka na soczewkę. Jeżeli wszystko przebiega prawidłowo to co kilka miesięcy powinieneś zgłaszać się na okresowe kontrole.

W naszym salonie, pełne badanie w celu dopasowania soczewek kontaktowych, wraz z konsultacją kontrolną po około dwóch tygodniach kosztuje 80 zł, a soczewki próbne z płynem do ich przechowywania i pielęgnacji otrzymasz GRATIS!

Rozkoszuj się wolnością, jaką dają soczewki kontaktowe
i umów się na wizytę.