Okulary korekcyjne

Okulary idealnie dopasowane.

W pierwszej kolejności polecamy konsultację z naszymi specjalistami, Okulistą lub Optometrystą.

Kiedy otrzymasz zalecenia w zakresie mocy okularowych, zapraszamy do przygody.

Wybór oprawki powinien być przyjemnością, dobrze spędzonym czasem, dlatego obiecujemy dołożyć wszelkich starań abyś poczuł się u nas swobodnie i komfortowo.

Nasz wykwalifikowany personel pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, zarówno przy wyborze oprawki jak i soczewek okularowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz produktów, światowe marki, najnowsze kolekcje, oprawy modne, nowoczesne, jak i te klasyczne, ponadczasowe. Przedział cenowy również jest bardzo rozpięty, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie.

Naszym strategicznym partnerem jest jeden ze światowych liderów w produkcji soczewek okularowych - Firma Hoya. Co to oznacza dla Państwa?

Oczy należą do najważniejszych narządów zmysłu człowieka. Wyraźne widzenie jest niezbędne do prowadzenia aktywnego stylu życia w każdym wieku. Bez względu na to, czy zakładasz okulary tylko do konkretnych czynności np. czytania lub jazdy samochodem, czy też potrzebujesz korekcji przez cały dzień, potrzebujesz soczewek najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb. Jesteśmy przekonani że wybór soczewek okularowych Firmy Hoya, to najlepszy wybór.

Chcesz się umówić na wizytę?